University of Latvia basketball team’s Tik Tok. PafBet Est-Lat basketball league

@lubasketbols

LU Basketbols

@lubasketbols ‘s Videos

1.8K

🏀 “BK LU” labākie spēles momenti no Pafbet LBL playoff pirmās spēles pret BK “Liepāja”, kur piekāpāmies ar rezultātu 65:93 📌 NĀKAMĀ SPĒLE jau PIRMDIEN, 10. aprīlī, plkst. 18:30 Rimi Olimpiskajā centrā! TIEKAMIES!🔥 #highlight #basketball #pafbet #latvia #spēle #komanda #universitāte #basketbols #highlightvideo #team #fy #fyp #game #university #highlightvideo

1.5K

🏀 Klausies “BK LU” komandas spēlētāja Gustava Kampusa komentāru pēc vakar piedzīvotā zaudējuma Pafbet LBL playoff pirmajā spēlē pret BK “Liepāja” ar rezultātu 65:93! 🔥 Uzvarētāju Pafbet LBL playoff spēlēs nosaka trīs uzvaras, tāpēc jau ar jaunu enerģiju un cīņassparu tiekamies pirmdien, 10. aprīlī, mājas zālē Rimi Olimpiskajā centrā plkst. 18:30 otrajā ceturtdaļfināla spēlē pret BK “Liepāja”! #inetrvija #pēcspēles #lbl #komentārs #pafbet #basketbols #interview #universitate #lu #basketball #player #interview #comment #aftergame #game #team #university #fyp #fy

10.6K

Neliels ieskats Latvijas Universitātes basketbola komandas fotosesijā #basketball #fyp #latvia #photoshoot

2.0K

🏀 Atskaties uz “LU/BS Rīga” Ramirent Nacionālās basketbola līgas trešo ceturtdaļfināla spēli pret BK “Jelgava” #basketbols #basketball #highlight #game #team #player #highlights #latvia #gamehighlights